JU OŠ „Harmani I“ Bihać osvojila 1.mjesto na Kantonalnom prvenstvu u košarci za učenike Reviewed by Mirza Kovacevic on . U Sanskom Mostu održano je kantonalno košarkaško takmičenje u košarci za učenike Osnovnih škola na kojem su nastupili svi pobjednici općinskih/gradskih takmičen U Sanskom Mostu održano je kantonalno košarkaško takmičenje u košarci za učenike Osnovnih škola na kojem su nastupili svi pobjednici općinskih/gradskih takmičen Rating: 0
You Are Here: Home » Novosti » JU OŠ „Harmani I“ Bihać osvojila 1.mjesto na Kantonalnom prvenstvu u košarci za učenike

image-0-02-05-e0918af04b0800c88f5448dbcf3ebeae9580bb5eb16a1cb046a60b21b3da11b5-VU Sanskom Mostu održano je kantonalno košarkaško takmičenje u košarci za učenike Osnovnih škola na kojem su nastupili svi pobjednici općinskih/gradskih takmičenja USK-a.

U zanimljivim mečevima najveći kvalitet i umijeće su pokazali mladi učenici JU OŠ „Harmani I“ iz Bihaća te zasluženo osvojili titulu Kantonalnih školskih prvaka u školskom sportu.

Za ekipu JU OŠ „Harmani I“ Bihać su nastupali:

Dino Kečanović, Kenan Mulić, Sandro Duraković, Haris Ibrahimpašić, Tarik Smajić, Faruk Skender, Amel Zahirović, Mirza Felić.

Vođa ekipe: Mirsad Pečenković

SANSKI MOST, 04.04.2017.godine

KOŠARKA – OŠ – M

Četvrtfinala:

JU OŠ „Ahmet Hromadžić“ Bos. Petrovac – JU OŠ „5 oktobar“ Sanski Most:                16 – 32

JU OŠ „Bužim“ Bužim – JU OŠ „Ključ“ Ključ:                                                           23 – 29

JU OŠ „Harmani I“ Bihać – JU „Prva osnovna škola“ Bos. Krupa:                                51 – 10

JU OŠ „25 novembar“ Velika Kladuša – JU OŠ „Stijena“ Cazin:                                  26 – 15

Polufinala:

JU OŠ „5 oktobar“ Sanski Most – JU OŠ „Ključ“ Ključ:                                              23 – 6

JU OŠ „Harmani II“ Bihać – JU OŠ „25 novembar“ Velika Kladuša:                             54 – 21

Finala:

JU OŠ „Harmani I“ Bihać – JU OŠ „5 oktobar“ Sanski Most:                                        42 – 22